O mnie

Cześć, miło mi że trafiliście na moja stronę, mam na imię Radosław i mieszkam w malowniczo położonym Barlinku, tu żyje i pracuje. Razem z moją kochaną żoną Natalią i naszymi kudłatymi czworonogami Abi i Zarą (małe kundelki, ale o charakterach owczarków;)) tworzymy szczęśliwa rodzinkę. Uwielbiamy podróżować, jeździ motocyklem, wygrzewać się na słońcu, jeść! i spotykać się z naszymi przyjaciółmi.

Fotografią zajmuje się od 11 lat. Początkowo to było hobby które z czasem przerodziło się w prawdziwą pasję i sposób na życie. Swoje zainteresowania rozwijam ucząc się od najlepszych, uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach. Moja żona śmieje się że jedyne książki jakie czytam to o fotografii i motocyklach, hmmm coś w tym jest.

Swoją pracą postaram się uwiecznić ulotne i pełne emocji chwilę które towarzyszą Wam w jednym z najważniejszych dni w życiu. Poza zdjęciem grupowy kiedy trzeba „ogarnąć” wszystkich gości, staram się być nie widoczny, zdjęcia uwielbiam za to że potrafią zatrzymać czas i wywołać masę emocji.

Jeśli jesteście ciekawi innych moich prac lub macie pytania zapraszam na Facebook lub kawę przy której odpowiem na wszystkie. Do zobaczenia po drugiej stronie obiektywu.